Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

RSS prenumerata

Čia atvaizduoti portalo EINAM.lt RSS kanalai pagal renginių kategorijas. Norėdami skaityti naujienas RSS formatu, turite naudoti RSS skaityklę. Užsiprenumeravę EINAM.lt RSS kanalus, būsite pastoviai informuoti apie naujausius renginius lietuvoje.Kas yra RSS?

RSS – Really Simple Syndication – tai technologija, leidžianti iš daugelio interneto šaltinių automatiškai surinkti ir surūšiuoti naujausią informaciją.

Kodėl verta naudoti RSS?

RSS leidžia jums, eatsidarius EINAM.lt portalo interneto naršyklėje, būti informuotiems apie naujausius renginius. Jums tereikia prie interneto prijungtame kompiuteryje paleisti RSS peržiūros programą arba atsidaryti tam skirtą interneto tarnybą.

Kaip naudotis RSS:

Pradėtike naudoti RSS skaityklę. Tai gali būti RSS informacijos peržiūros programos, kurias reikia įdiegti į kompiuterį, arba interneto tarnybos, kuriose reikia užsiregistruoti. Į RSS skaityklę įvesti RSS kanalų adresus, iš kurių norite gauti žinutes. Kaskart, įjungus kompiuterį, atsidaryti RSS skaityklę ir gauti pranešimus apie naujienas, vos tik joms pasirodžius portale.

Štai keletas nemokamų RSS skaityklių:

 
 
 
Palaukite ...