Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

TonyResort konferencijų ir pobūvių salės pušų apsuptyje

Adresas
Anupriškių k. 2, Trakų r. ,Vilniaus raj.
Telefonas
+370 611 44445
Tinklalapis
El. paštas


Poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – sutvarkytame Anupriškių pušyne, netoli Trakų. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, o nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis. Ar Jums yra tekę dalyvauti konferencijoje, kuri vyktų modernioje salėje miško apsuptyje, kai pertraukėles galima leisti pasivaikščiojant pušyno takeliais, o kavą gurkšnoti lauko terasoje besiklausant paukščių giesmių? Harmoningai į žaliuojančią aplinką įsiliejantys modernūs konferencijų namai „Miškas“ ir „Kalnas“, atskira posėdžių salė, konferencijų salė „Ežeras“ - ideali verslo renginių ar malonaus poilsio vieta pušyno apsuptyje. Salės yra aprūpintos visa naujausia darbui pritaikyta įranga, o konferencijos namų antrame aukšte įrengti erdvūs kambariai puikiai tiks patogiam poilsiui. Po darbingos dienos, svečiai gali atsipalaiduoti čia pat esančioje pirtyje ir karštame lauko kubile. 


Galime pasiūlyti 4 sales:  1. „Miškas“ – dviejų aukštų namas su 90m2 sale, mini virtuve, pirtimi, lauko kubilu ir 10 dviviečių kambarių antrame aukšte su atskirais wc ir dušais.

  2. „Kalnas“ – dviejų aukštų namas su 90m2 sale, mini virtuve, pirtimi, lauko kubilu ir 10 dviviečių kambarių antrame aukšte su atskirais wc ir dušais.

  3. „Ežeras“ – 70 m2 salė, talpinanti iki 78 asm. su visa konferencijų įranga, panoraminiu vaizdu į pušyną ir Gilušio ežerą.

  4. Posėdžių salė – 43 m2 salė, talpinanti iki 23 asm. prie ovalaus stalo.

Viešbučio svečiai kviečiami apsistoti atskiruose, išskirtinės architektūros nameliuose, pasimėgauti poilsiu, ramybe ir nuostabiu pušynu. „TonyResort” restoranas bei „Lounge” baras puikiai tinka jaukiam pasisėdėjimui ar verslo susitikimams. Išskirtiniu akcentu gali tapti čia pat tvenkinyje pagautas upėtakis, kurį restorano virtuvės meistrai iškeps terasoje esančioje kepsninėje.Daugiau informacijos ir vietų rezervacija:


tel: 86 11 44 445


el.paštu: info@tonyresort.lt


www.tonyresort.lt


Atsiliepimai apie TonyResort konferencijų ir pobūvių salės pušų apsuptyje

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...