Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Draugystė

Adresas
V. Krėvės g. 7
Telefonas
(8 313) 53132

Atsiliepimai apie Draugystė

Autorius Svečias
2013 Kovo 12
Apsilankymas Draugystės sanatorijoje tikrai nenudžiugino. Iš išvaizdos sanatorija atrodo gražiai, tačiau po tuo slypi siaubingas aptarnavimas nuo pat registratūros iki procedūros kabinetų. Tik atvykus registratūroje įtarimą sukėlė, tai, kad nebuvo paaiškinta už ką yra sumokami pinigai bei jokio kvito nedavimas. Atėjus į kambarį jis buvo nesutvarkytas, ant grindų gulėjo televizorius, purvini puodeliai, iš čiaupo bėgo rudas vanduo. Taip pat apsilankymo metu, į kambarį be jokio perspėjimo ir nepasibeldus užeidinėjo personalas, o svarbiausia tai, kad grįžus iš procedūros persirengti, kambaryje tuo metu buvo 5 vyrai kurie dažė sienas.
Nuvykus į gydytojo kabinetą, po apžiūros jis skyrė labai jau paprastas procedūras, paklausus ar čia visos sanatorijos skiriamos procedūros, gydytojas savo ruožtu teigė, kad taip, bei kažko daugiau ir nesuspėtumėm atlikti. Vėliau nuvykus pas direktorių išsiaiškinome, kad galima naudotis ir kitomis procedūromis, jų yra tikrai daugiau, o sąrašas „kažkur kabo sanatorijoje“, visą tai yra slepiama ir nepasakoma.
Kalbant apie procedūras ir lyginant jas su kitomis sanatorijomis, jos tikrai buvo atliekamos nekokybiškai ir paviršutiniškai. Didelį pasipyktinimą sukėlė tai, kad nuvykus į procedūrą „Elektropurvas“,vyrai ir moterys priimami viename kabinete, kuriame nėra jokių širmų, bei uždangų. Kalbant apie kitas procedūras, bei apie visą sanatoriją, atsiranda dar daugiau visokių minusų bei nepatogumų.
Maistas taip pat buvo tikrai neskanus, jo buvo mažai, niekas nesiūlė jokio pasirinkimo, tiesiog buvo nešame tai ką turėjo. Teko važiuoti iki parduotuvės pirkti maisto.
Viso to pasekoje, iš penkių rezervuotų dienų, ištvėrėme tik vieną. Pinigų taip pat niekas nenorėjo grąžinti, tik pagrąsinus vartotojų tarnyba ir po didelių pykčių tai buvo padaryta. Po daug sugadintų nervų bei atostogų, nesulaukėme jokių atsiprašymų, o direktorius bei visas personalas elgėsi taip, lyg jiems niekas nerūpėtų.


RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...