Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Šokių Studija "Me Gusta"

Adresas
Savanorių pr. 271 4aukštas ,Kaunas
Telefonas
867011955
Tinklalapis
El. paštas

Šokių studija "Me Gusta" - tai šiuolaikinių šokių studija, kurioje mokoma įvairių šiuolaikiniu šokių stilių:Gatvės šokiai :

STREET DANCE
HIP-HOP
HOUSE
BREAKDANCE
FUNK STYLES (POPPING, LOCKING)
KRUMPINGKlubiniai šokiai :
GO-GO
TECKTONIK (ELECTRO DANCE, MILKY WAY)
SHOW DANCE  ir kiti.Pavadinimas "Me Gusta", išvertus iš ispanų kalbos, reiškia "man patinka". Pats pavadinimas nusako mūsų šokių mokyklos idėją : daryti tik tai kas "Me Gusta" !


Mūsų nariai gali pasirinkti labiausiai jiems patikusius šokių stilius, juos keisti, derinti, dalyvauti šokio pastatyme ir kūrime, taip pat jie yra aktyvūs mūsų organizuojamų renginių dalyviai ir netgi prisideda organizuojant renginį . Tarpusavio bendravimas, supratimas ir bendras darbas šokio aikštelėje užtikrina puikią nuotaiką, gerus rezultatus ir šokių studiją paverčia antraisiais namai.


Mūsų treneriai nuo mažens žavėjosi šokiais, daug laiko praleido šokių salėse lavindami choreografinius sugebėjimus ir kūną . Todėl šokių studijos "Me Gusta" tikslas yra perteikti sukauptą patirtį jaunimui, sužavėti juos šokių judesiais, paskatinti gilinti žinias ir tobulinti šokio technikas ir įgūdžius. To siekdami ir toliau planuojame rengti įvairius renginius, bei pasirodymus, ruošti savo šokėjus įvairiems čempionatams. Jauniausioms grupėms rengiame pasirodymus tėveliams.


 

Darbo laikas
P16:00 - 20:00
A15:30 - 21:30
T16:00 - 20:00
K15:00 - 21:00
P15:00 - 18:00
Š10:00 - 15:00
Snedirba

Atsiliepimai apie Šokių Studija "Me Gusta"

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...