Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Šokių studija „Salida“

Adresas
J. Basanavičiaus g. 54 ,Šiauliai
Telefonas
867445882
Tinklalapis
El. paštas

Šokių studijos „Salida" veikla prasidėjo 2000 m. rugsėjo 29 d. Šiaulių universiteto Pedagogikos (dabar Edukologijos) fakulteto diskotekų salėje. Buvo suburtas nedidelis pramoginių šokių kolektyvas, kuris kiekvieną pusmetį pakviesdavo šokti apie 30 šiauliečių. 2005 m. gegužės 26 d. buvo įsteigta viešoji įstaiga, kuri oficialiai pradėjo rūpinosi šokių studijos veikla. Ši data laikoma studijos gimtadieniu. 2006 m. šokių studijai suteiktas „Salidos" vardas. Salida (isp. išėjimas, išeitis) - Argentinos tango pagrindinis žingsnis. Nuo 2009 m. šokių studija priklauso Lietuvos kantri ir linijinių šokių asociacijai. Studijos įkūrėjas Justinas Jurkaitis nuo 2005 m. yra Lietuvos sportinių šokių profesionalų sąjungos narys.


Studijoje mokomi šokti pramoginiai (l. valsas, tango, V. valsas, l. fokstrotas, kvikstepas, ča ča ča, samba, rumba, pasodoblis, džaivas), mados (salsa, bačata, merenga, bliuzas, Argentinos tango, lindihopas) ir linijų šokiai. Vienu metu šoka apie 300 jaunųjų ir vyresniųjų Šiaulių, Joniškio, Kelmės, Kuršėnų, Pakruojo, Radviliškio ir Tytuvėnų gyventojų.


Šokių studijoje dirbama pagal Social šokių programą, anglų mokytojų Dicko ir Carole Matthijų ir T. Petreikio šokių studijoje (Vilnius) taikomą metodiką ir laikomasi WDC(World Dance Council) ir WCDF (World Country Dance Federation) taisyklių.


Šokis yra malonumas, todėl studijoje pirmiausia ir kviečiama šokti sau, savo džiaugsmui, išmokti drąsiai jaustis šokių aikštelėje. Įgudę šokėjai kviečiami šokti aktyviau ir dalyvauti atestacijose ir varžybose. Be to, studijoje rengiami mokiniai šimtadienio ar mokyklos baigimo šventei, jaunavedžiai mokomi valso, organizuojamos individualios šokių pamokos pavienėms poroms ir kolektyvams, kuriami individualūs šokiai pagal užsakymą, įvairiuose renginiuose demonstruojama parodomoji šokių programa.


Šokių studija puoselėja tradiciją palydėti praeinančius metus ir besibaigiantį šokių sezoną bendrais šokių vakarais. Laikomasi tradicijos kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį rengti šokių praktiką. Be to, rengiamos išvykos į šokių renginius kituose Lietuvos miestuose, šokėjai kviečiami dalyvauti šokių atestacijoje T. Petreikio šokių studijoje ir varžybose. Nuo 2006 m. švenčiama Pasaulinė šokio diena (balandžio 29-oji) - organizuojamas šokių festivalis „Pavasarinis šokių šėlsmas".Šokių studijoje „Salida" gali šokti kiekvienas ir tam nereikia ypatingų pastangų. Svarbiausia gera nuotaika ir noras pabūti bendraminčių būryje. Ateikite ir pabandykite! Šokių pamokos organizuojamos ištisus metus.


Mes įsitikinę - ŠOKTI IŠMOKSTA VISI!

Darbo laikas
P17:30 - 22:00
A17:30 - 22:00
T19:00 - 22:00
K19:00 - 22:00
Pnedirba
Šnedirba
Snedirba

Atsiliepimai apie Šokių studija „Salida“

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...