Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Cowboys

Adresas
Žalgirio g. 106, (III aukštas) ,Vilnius
Telefonas
8 604 72428
Tinklalapis

Lietuvos sportinio pokerio padangė pasipildė dar viena naujiena - Vilniaus sportinio pokerio klubu "Cowboys", jau sulaukusiu nemažai dėmesio ir aktyviai organizuojančiu nekomercinius sportinio pokerio turnyrus.

Kodėl klubas pavadintas "Cowboys"?
Pavadinimą galvojom vaikščiodami ratais ir garsiai sakydami galvon ateinančius žodžius. Stengėmės, kad pavadinimas būtų linksmas, energingas, judrus, tačiau tuo pačiu ir su pokerio dvasia. Manau, "Cowboys" (KK rankose) mums labai tinka.

Sportinio pokerio klubas "Cowboys" - organizacija su savo struktūra, turnyrais ir reitingais. Apie asociacijos steigimą pradėję galvoti 2009-ųjų pabaigoje, šių metų vasario pirmą savaitgalį trankiai šventėme įkurtuves. Šiuo metu turime virš 50 klubo narių, šimtus gerbėjų socialiniame tinkle, keturis stalus. O taip pat nepriklausomybę, daug minčių ir dar daugiau palaikymo. Esame linkę tobulėti, nebėgame nuo dialogų, savo inciatyva pasitinkame klaustukus bei gerbiame įstatymą.

Ką siūlome klubo nariams?
Žaidimas dėl žaidimo neturi varginti ir pabosti. Reikalinga motyvacinė sistema, kuri neperžengtų azartinių lošimų įstatymo ribų.
Tad mes siūlome leisti laiką linksmame kolektyve, atsipalaiduoti jaukioje poilsio zonoje (minkšta sofa, smiginis, playstation žaidimų konsolė). Klubas turi 4 stalus (tris 10 vietų ir vieną - 8).
Specialus turnyrų laikrodis skaičiuojantis lygius, geriausios plastikinės kortos pasaulyje. Turime visiems vienodas specialias pokerio kėdes. Mes tikrai nesiruošiame sustoti!

Kodėl verta tapti "Cowboys" nariu?
Sportinis pokeris nesukelia priklausomybės. Pagrindinis tikslas nugalėti varžovą, o ne palydėti jį prie bankroto. Mus į priekį veda sportinis interesas ir noras nugalėti, o ne laimėjimo dydis. Mes suteikiame paslaugą - galimybę už fiksuotą klubo nario mokestį (35 Lt/mėn) Jums varžytis tarpusavyje, puikioje aplinkoje su nuostabia įranga. Pajusti tikrąją pokerio dvasią - laimėti prieš varžovą. Tobulėjimui ribų nėra, todėl šalia oficialaus klubo tvarkaraščio yra palikta galimybė klubo nariams kada tik nori ateiti ir treniruotis, tobulėti, lavinti įgūdžius arba tiesiog mėgautis pokeriu.
Taip pat, kaip kažkas mėgaujasi boulingo, dažasvydžio ar bet kokio kitokio sportinio klubo teikiamomis paslaugomis.

Atsiliepimai apie Cowboys

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...