Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Holistinis judėjimo teatras "S"

Adresas
Aušros al. 31 ,Šiauliai
Telefonas
+370 616 98307
Tinklalapis
Holistinis judėjimo teatras “S” dirba holistinės pedagogikos principais. Pagrindinis tikslas - ieškant gelmės savyje, kuriant savo pasaulį, jungiant ir vienijant visus pasaulio dalykus į visumą, ieškoti pusiausvyros, šviesos, naujumo, tiesos, pajutimo gelmės, t.y. kurti TEISINGĄ meną.

Žodis “holistinis” šiomis dienomis naudojamas įvairiomis, dažnai ne visai tiksliomis reikšmėmis, tiksliausia apibū- dina būtent kūrybinį procesą ir patį meną. Meną ir kūrybą galima traktuoti kaip holistinį tada, kai jis tampa žmo- gaus - Kūrėjo atspindžiu. Jo aktualumas ir tapatumas yra būtina sąlyga.

Šių dienų gyvenimas kiekvieną akimirką mums pateikia naujoves – daugiau, ryškiau, greičiau, garsiau, tačiau taip retai mums siūloma GILIAU. Yra tik viena kryptis vedanti mus į originalumą ir tikrąjį savęs atskleidimą – tai sielos balsas, menininko - Kūrėjo buvimo esmės Paslaptis.

Mūsų studijoje kuriantys žmonės eina būtent šia kryptimi. Projektuose dažnai kartu dalyvauja vaikai ir suaugę, profe- sionalūs menininkai. Ir visai nesvarbu, kas tu esi išoriniame pasaulyje ir kiek yra tau metų. Kuriant kartu viskas jungiasi į bendrą visumą, į kosmosą ir tampa vienu, ištirpsta harmonijoje.

Labai svarbu yra ieškoti kūrybos impulsų gamtoje, suvokti juos ir matyti jų atspindžius savyje, ieškoti ištakų, gel- mės. Kiekvienam menininkui - Kūrėjui grįžti prie tikro sielos išgyvenimo priežasties, tuo pačiu grąžinti meną prie jo ištakų, kai jis buvo naudojamas kaip priemonė, išreikšti gyvenimo paslaptis. Ir kuriant išgyventi pačią didžiausią pa- slaptį - atskleisti : KAS MES ESAME.

Atsiliepimai apie Holistinis judėjimo teatras "S"

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...