Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Adresas
Gedimino pr. 4 ,Vilnius
Telefonas
+370 5 262 15 93
Tinklalapis
El. paštas
Lietuvos nacionalinis dramos teatras - vienas pagrindinių dramos teatrų Lietuvoje, įsikūręs sostinėje Vilniuje. Nuo pat teatro įkūrimo teatro pavadinimas keitėsi ne kartą, o 1998 metais jam buvo suteiktas garbingas "Nacionalinio" teatro vardas.

Teatras siekia pristatyti žiūrovams įvairiausių žanrų spektaklius, supažindinti su klasikine, šiuolaikine, nacionaline dramaturgija. Teatro repertuaras formuojamas atsižvelgiant į skirtingų auditorijų skonį, o tai pat į teatro nuostatus bei tikslus. Kas antrus metus renkama teatro Meno taryba turi teisę rekomenduoti ir aptarti teatro planus bei siekius.

LNDT stengiasi suteikti galimybę kurti skirtingiems teatro kūrėjams, kurie nori ir žino ką pasakyti scenoje - statyti spektaklius kviečiami tiek patyrę, teatro pasaulyje gerai žinomi, tiek jauni ir perspektyvūs režisieriai, dailininkai, kompozitoriai. LNDT turi savo trisdešimt vieno aktoriaus trupę, kai kuriems vaidmenims vaidinti kviečiami ne trupės aktoriai.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras siekia bendradarbiauti su kitais miestais, teatrais, skleisti teatrinę kultūrą ne tik sostinės žiūrovams. LNDT spektakliai daug gastroliuoja, dalyvauja festivaliuose ir Lietuvoje, ir užsienyje. LNDT scenose nuolat pristatomi kitų profesionalių Lietuvos teatrų, svečių iš užsienio spektakliai. Teatras kviečiasi kūrėjus iš užsienio dirbti su mūsų aktoriais, kuria koprodukcinius spektaklius su kitais teatrais.

2001 metais Lietuvos nacionalinis dramos teatras tapo Europos teatro konvencijos nariu - ši pozicija padeda plėtoti tarptautinius ryšius, dalyvauti įdomiuose projektuose.
Nuo 2005 metų LNDT rengia nacionalinės dramaturgijos festivalį "Versmė", kuriame pristatoma nacionalinė dramaturgija, o geriausios pjesės, padedamos festivalio, išauga į spektaklius.

 

Bilietų kasų darbo laikas:
Darbo dienomis:
Antradienį - ketvirtadienį 11.00 - 19.00 
Pirmadienį, penktadienį 11.00 - 19.00 (pietų pertrauka 14.00 - 15.00)
Šeštadienį, sekmadienį: 11.00 - 18.00 (pietų pertrauka 13.00 - 13.45)

 


Faksas

+370 5 262 00 51

Salių skaičius

2

Kiti Lietuvos nacionalinis dramos teatras renginiai Visi renginiai (95)

Atsiliepimai apie Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...