Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Asmenybės sąmoningumo ugdymo centras ,,Luxvita"

Telefonas
861851851; 862059500
Tinklalapis

Asmenybės sąmoningumo ugdymo centro tikslas - ugdyti giluminį augantį visuomenės sąmoningumą.
Všį. "Luxvita" dirba pagal unikalią Nerijos Kondratenko ugdymo sistemą, neturinčią analogų, tačiau naudojant praktikoje labai pasiteisinusią.


Savo veiklą VšĮ. "Luxvita" vykdo šiose srityse:
-Rengia paskaitas, seminarus, kuriuose moko visuomenę atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus, ugdo sąmoningumą.
-Veda individualias ir grupines konsultacijas žmonėms, kai jiems reikia pagalbos, patarimo, palaikymo ir t.t. Konsultacijose lankosi įvairaus amžiaus, išsilavinimo, profesijų žmonės (sergantys ir jų artimieji, paaugliai ir jų tėvai, sutuoktiniai, ieškantys atsakymų tarpusavio santykių, darbo, mokslo ir kitose srityse).
-Dirba su įkalintaisiais, paruošdami juos išėjimui į laisvę, kad jie nebegrįžtų prie senų įpročių ir tu netaptum kita jų auka.
-Dirba su vaikais, mokydami juos atsakingai priimti sprendimus, savarankiškai siekti tikslų, padeda atrasti save ir maksimaliai išnaudoti savo potencialą.
-Dirba su neįgaliaisiais, mokydami juos gyventi pagal credo "Gyvenu čia ir dabar ", t.y.priimu esamą situaciją, išnaudoju visas savo galimybes ir vertinu gyvenimą.


Asmenybės sąmoningumo ugdymo centro credo " GYVENIMAS JŪSŲ RANKOSE".


Kiekvienas besikreipiantis į mus žmogus skatinamas pats sąmoningai vertinti save ir savo gyvenimą. Stebuklų nėra - didžiausias stebuklas esate Jūs.
Sąmoningumo centre aktyviai veikia savipagalbos klubas "Gyvenimas Jūsų rankose". Jo nariai patys organizuoja socialines akcijas, renginius, skatinančius sąmoningumą, tiesioginę pagalbą tiems, kuriems jos reikia. Nariams organizuoja įvairius susitikimus, paskaitos, renginiai, kelionės ir kt. Tad visus, norinčius tvirtai laikyti gyvenimą savo rankose, džiaugtis juo ir džiuginti aplinkinius, dalintis savo patirtimi su bendraminčiais, kviečiame pas mus.

Atsiliepimai apie Asmenybės sąmoningumo ugdymo centras ,,Luxvita"

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...